Reede, 13. märts  

C hallOlerex B1 hallB2 hall
KellaaegTegevusKellaaegTegevusKellaaegTegevus
12:00Tallinn Motor Show avamine12:00MC Panter laste elektri-triali koolitus12:00
12:30Motomiss 2020: 4SR moeshow12:30MotoSurvival ohutusõidu koolitus12:30
13:00
13:00 13:00Adventures pub: Mart Lajal
13:30 13:30MC Panter laste elektri-triali koolitus13:30Adventures pub: Ivar Mardim
14:00
14:00Elektrirataste proovisõidud14:00Sisepõlemismootori koolitus lastele
14:30 14:30Motomiss 2020 elektri-triali võistlus14:30
15:00 15:00MC Panter laste elektri-triali koolitus15:00Adventures pub: Danel Pandre
15:30 15:30MotoSurvival ohutusõidu koolitus15:30
16:00 16:00Elektrirataste proovisõidud16:00
16:30 16:30Motomiss 2020 Voltride rattavõistlus16:30
17:00 17:00MC Panter laste elektri-triali koolitus17:00
 Jooksvalt läbi päeva: Jooksvalt läbi päeva:
Jooksvalt läbi päeva:
 Eksponentide esitlused Custom Bike Show hääletamine
Bracket kiirendusmängud
 FK keskuse rallisimulaator 

Monster Energy videomängud
 Inter Cars Noore mehaaniku võistlus  
CUFA RC driftiautode rada
 
  
Näomaalingud






Laupäev, 14. märts    

C hallOlerex B1 hallB2 hall
KellaaegTegevusKellaaegTegevusKellaaegTegevus
10:00
10:00
10:00
10:30
10:30MC Panter laste elektritriali koolitus10:30
11:00
11:00MotoSurvival ohutusõidu koolitus11:00
11:30
11:30Naismotostaaride koolitus tüdrukutele11:30Sisepõlemismootori koolitus lastele
12:00Motomiss 2020: 4SR moeshow12:00Motosporditähtede elektritriali võistlus12:00
12:30
12:30Elektrirataste proovisõidud12:30Adventures pub: Väino Laisaar
13:00Motoringraja pressikonverents13:00MotoSurvival ohutusõidu koolitus13:00
13:30
13:30Motosporditähtede elektrirattavõistlus13:30
14:00
14:00Motomiss 2020 elektritriali võistlus14:00Sisepõlemismootori koolitus lastele
14:30
14:30Naismotostaaride koolitus tüdrukutele14:30Adventures pub: Reimo Sagor
15:00
15:00MC Panter laste elektritriali koolitus15:00Motosporditähtede bracket võistlus
15:30Motokrossihooaja pressikonverents15:30Motomiss 2020 Voltride rattavõistlus15:30
16:00Motosporditähtede Škoda jalgrattaralli16:00MotoSurvival ohutusõidu koolitus16:00
16:30 16:30Elektrirataste proovisõidud16:30Adventures pub: Hannes Võrno
17:00Motosporditähtede autasustamine17:00MotoSurvival ohutusõidu koolitus17:00
17:30Misside autasustamine17:30MC Panter laste elektritriali koolitus17:30
 Jooksvalt läbi päeva: Jooksvalt läbi päeva:
Jooksvalt läbi päeva:
 Eksponentide esitlused Custom Bike Show hääletamine
Bracket kiirendusmängud
 FK keskuse rallisimulaator 

Monster Energy videomängud
 Inter Cars Noore mehaaniku võistlus  
CUFA RC driftiautode rada


  
Näomaalingud
Pühapäev, 15. märts



C hallOlerex B1 hallB2 hall
KellaaegTegevusKellaaegTegevusKellaaegTegevus
10:00
10:00
10:00
10:30
10:30
10:30
11:00
11:00
11:00Adventures pub: Mart Mikk
11:30Motomiss 2020 esikolmiku tutvustus11:30
11:30
12:00
12:00MC Panter laste elektri-triali koolitus12:00
12:30 12:30MotoSurvival ohutusõidu koolitus12:30Sisepõlemismootori koolitus lastele
13:00
13:00 13:00Adventures pub: Jaagup Kreem
13:30
13:30MC Panter laste elektri-triali koolitus13:30
14:00
14:00 14:00Adventures pub: Lauri Malsroos
14:30 14:30 14:30Sisepõlemismootori koolitus lastele
15:00Inter Cars võistluse autasustamine15:00MotoSurvival ohutusõidu koolitus15:00
15:30Custom Bike Show autasustamine15:30 15:30

Jooksvalt läbi päeva:
Jooksvalt läbi päeva:
Jooksvalt läbi päeva:

Eksponentide esitlused
Custom Bike Show hääletamine
Bracket kiirendusmängud
 FK keskuse rallisimulaator 

Monster Energy videomängud
 Inter Cars Noore mehaaniku võistlus 

CUFA RC driftiautode rada
 
 

Näomaalingud